• Midweek Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 19:00-20:00 De Houtmoune
    vrijdag 18:45-19:45 De Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Attema, Sjoukje
    Benedictus-van Dijk, Baukje
    Leijendekker-van der Zaag, Geertina
    Poel, Jelly de
    Spriensma, Klaas
    Stellema, Berber
    Stellema, Hieke
    Stellema, Jan-Teye
    Tamminga, Jelmer
    Vries, Hylke de
  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    4 jan19:00Flamingo's MW1 - Ritola MW1De HoutmouneBUITENPOST
    11 jan20:45DWA/Argo/ROG MW1 - Flamingo's MW1RipperdahalWINSUM GN
    25 jan20:10Nic. MW1 - Flamingo's MW1De WijertGRONINGEN
    8 feb20:30OKO/BIES MW1 - Flamingo's MW1De VesteOPENDE
    22 feb20:00Flamingo's MW1 - DTS (S) MW1De HoutmouneBUITENPOST
    1 mrt20:00Flamingo's MW1 - Wordt Kwiek MW1De HoutmouneBUITENPOST
    6 mrt20:30Wordt Kwiek MW1 - Flamingo's MW1MFC De KompenijeJUBBEGA
    15 mrt20:00Flamingo's MW1 - DWA/Argo/ROG MW1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden MW1 (Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1OKO/BIES MW16402-38
    2DWA/Argo/ROG MW15311207
    3Ritola MW1421185
    4Flamingo's MW14202144
    5Nic. MW14202-34
    6Wordt Kwiek MW14103-102
    7DTS (S) MW15104-262
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    30-11-2017Flamingo's MW1 - OKO/BIES MW114 - 15
    23-11-2017Ritola MW1 - Flamingo's MW120 - 13
    16-11-2017Flamingo's MW1 - Nic. MW113 - 5
    10-11-2017DTS (S) MW1 - Flamingo's MW16 - 20
  • Wedstrijdverslagen

    Op het veld werd er nipt verloren van OKO/Bies, nu in de zaal andermaal als tegenstander.Een vroege achterstand werd niet meer ingehaald wat resulteerde in een ruststand van 5-8. In het tweede bedrijf kwam de thuisclub tot 9-9.De laatste 15 minuten gaven een zeer spannende wedstrijd met uiteindelijk[...]

    Read more

    Deze wedstrijd werd gespeeld in Zuidlaren.Een gelijkopgaande strijd waarbij de geel-roden toch steeds achter de feiten aanliepen.Een beeld wat de gehele wedstrijd niet veranderde.De thuisclub kende een aantal scherpe schutters. Russtand 12-9. Na de break liep Ritola uit naar een eindstand van 20-13.[...]

    Read more

    De eerste thuiswedstrijd was tegen het Groningse Nic.Berber scoorde vroeg in de wedstrijd al middels een afstandschot en daarna via een doorloopbal.Sjoukje vervolgde met eveneens een afstander. Nic scoorde daarna de 3-1; vakwissel.Berber scoorde opnieuw tweemaal, doorloopbal en afstandschot Reinold [...]

    Read more

    De eerste zaalwedstrijd werd gespeeld in Surhuisterveen tegen DTS.De eerste helft starte met veel kansen.Een bijzondere actie was dat Baukje de bal op haar hoofd kreeg, Hieke deze ving en daarna scoorde.In de pauze stond er al een flinke voorsprong op het scorebord; 3-11. Na de pauze hetzelfde [...]

    Read more

    De laatste zaalwedstrijd van het seizoen 2016-2017.Het kampioenschap is inmiddels binnen dus een potje om, volgens het spreekwoordelijke, des keizers baard.Toch is ongeslagen kampioen worden een leuke bijkomstigheid.De eerste helft ging in Groningen gelijk op. Van beide kanten werd er moeizaam [...]

    Read more

    We kwamen al vrij snel achter met 0-3.Toch wisten we heel langzaam dichterbij te komen wat resulteerde in een ruststand in ons voordeel van 8-6.Daarna volgde een gelijke opgaande strijd. Halverwege de 2e helft melde het scorebord een stand van 10-10 en 11-11.Later volgde nog de 14-14 , maar bij het [...]

    Read more

    Aan een gelijkspel hadden we genoeg voor de kampioenstitel, dit in de wedstrijd tegen LDODK, uiteraard gingen we voor de volle winst. Het werd een spannende pot korfbal. Het duurde lang voordat de korf werd gevonden, aan de thuisclub de eer. Klaas antwoordde met de 1-1 van afstand. LDODK scoorde [...]

    Read more

    Donderdagavond 2 februari werd er gespeeld tegen de drager van de rode lantaarn; TFS. In de sporthal van Houtigehage werd er na wat aftasten toch vaak de korf gevonden. Er werd gerust met een stand van 2-11. Na de rust kwam de hekkensluiter nog gevaarlijk opzetten. Ze kwamen terug naar 8-14, maar [...]

    Read more

    Afgelopen donderdag was de returnwedstrijd in Buitenpost, de derby tegen DTS. De eerste helft was het weinig spannend. Flamingo’s liep makkelijk uit naar een 10-3 ruststand. Het vele publiek was gekomen voor een wat meer spannende pot. Hier werd gehoor aan gegeven. DTS kwam terug tot 10-8, [...]

    Read more

    De eerste helft kende een moeizaam verloop. De bezoekers kenden duidelijk hetzelfde probleem. Door deze “malaise” een ruststand van slechts 7-1. Het 2e bedrijf was gelukkig totaal anders waardoor er na de 2e 30 minuten een keurige stand van 20-9 op het scorebord stond. Doelpunten: Jelly (6), [...]

    Read more

    1 van pagina 2

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum