• Aspiranten C2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Berg, Britte van den
    Bosma, Madelief
    Hiemstra, Iris
    Meer, Danniek de
    Poortinga, Milika
    Sluis, Sybren van der
    Turkstra, Tessa
    Wijma, Silke
    Zijlstra, Marit
    Zijlstra, Natascha
  • Technische Staf

    Naam
    Postma, Marrit
    Visser, Martein
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    16 dec16:30De Granaet C2 - Flamingo's C2De TrimmerDOKKUM
    23 dec10:00Flamingo's C2 - De Wâlden C4De HoutmouneBUITENPOST
    13 jan14:30Noordenveld C2 - Flamingo's C2De HullenRODEN
    27 jan15:00Flamingo's C2 - Donkerbroek C1De HoutmouneBUITENPOST
    3 feb12:00De Wâlden C4 - Flamingo's C2De Hege WaldenOENTSJERK
    10 feb16:50VZK C1 - Flamingo's C2De BongerdHAULERWIJK
    17 feb16:00Flamingo's C2 - De Granaet C2De HoutmouneBUITENPOST
    10 mrt15:50Donkerbroek C1 - Flamingo's C2De BongerdHAULERWIJK
    17 mrt11:00Flamingo's C2 - OKO/BIES C2De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden C2 (C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Granaet C255002910
    2VZK C1530256
    3Noordenveld C26303-136
    4OKO/BIES C24202164
    5Donkerbroek C15113-83
    6Flamingo's C24103-192
    7De Wâlden C43012-101
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2017-12-16 00:00:00.00De Granaet C2 - Flamingo's C210 - 1
    2017-12-09 00:00:00.00Flamingo's C2 - VZK C18 - 7
    2017-11-18 00:00:00.00OKO/BIES C2 - Flamingo's C212 - 2
    2017-11-11 00:00:00.00Flamingo's C2 - Noordenveld C26 - 7
  • Wedstrijdverslagen

    De eerste zaalwedstrijdvan een nieuw seizoen.Flamingo's C2 moet het vandaagmet een hulpcoach doen. De auto's in naar Gorredijk,naar eLDeeOoDeeKaashirtjes aan en schoenen vastnu even geen blabla. Joran, Gerben,  Sytze, Marit,Tessa en DaniekNatascha , Madelief tezamenverrassen het publiek. [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum