• Aspiranten C1 Zaal

  • Teamsponsor

    Naam
    De Haan Westerhoff
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Hoekstra, Thea
    Jong, Juliet de
    Leijendekker, Aris
    Schat, Marije
    Stellema, Elsa
    Witteveen, Jan
    Woertink, Jorren
    Wolf, Sietze van der
  • Technische Staf

    Naam
    Wolf, Wieger van der
    Zuidhoorn, Reinder
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    16 dec17:30De Granaet C1 - Flamingo's C1De TrimmerDOKKUM
    23 dec14:15Flamingo's C1 - DTL C1De HoutmouneBUITENPOST
    6 jan16:00DTL C1 - Flamingo's C1De YnsetHOLWERD
    13 jan10:00Flamingo's C1 - Spannum C1De HoutmouneBUITENPOST
    3 feb12:00Flamingo's C1 - Vlug & Vaardig (G) C1De HoutmouneBUITENPOST
    10 feb12:00Flamingo's C1 - LDODK/Rinsma Modeplein C2De HoutmouneBUITENPOST
    17 feb14:20DWA/Argo C1 - Flamingo's C1RipperdahalWINSUM GN
    10 mrt14:00Flamingo's C1 - DWA/Argo C1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden C1 (C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vlug & Vaardig (G) C14400458
    2Spannum C1530246
    3Flamingo's C15302-126
    4DWA/Argo C15302-296
    5DTL C13102-32
    6De Granaet C14103-12
    7LDODK/Rinsma Modeplein C26105-42
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2017-12-16 00:00:00.00De Granaet C1 - Flamingo's C14 - 6
    2017-12-09 00:00:00.00LDODK/Rinsma Modeplein C2 - Flamingo's C18 - 9
    2017-12-02 00:00:00.00Vlug & Vaardig (G) C1 - Flamingo's C114 - 4
    2017-11-25 00:00:00.00Flamingo's C1 - De Granaet C17 - 5
    2017-11-11 00:00:00.00Spannum C1 - Flamingo's C113 - 6
  • Wedstrijdverslagen

    Het is alweer de laatste wedstrijd in de zaal van C1, leuk dat dit thuis is! Het team is erg gemotiveerd om deze wedstrijd te winnen. Het lukt de Flamingo's al snel om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Willy scoort al snel door een strafworp. Toch zijn de teams goed aan elkaar gewaagd. Het [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum