• Junioren A1 Veld

  • Teamsponsor

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    woensdag 18:30-20:00 uur De Swadde
    vrijdag 19:00-20:30 uur De Swadde
  • Team indeling

    Naam
    Hamstra, Tjerk
    Land, Hendrik
    Leenstra, Elisabeth
    Poelstra, Ytje
    Postma, Marrit
    Vries, Albert de
    Wijma, Arnout
    Wijma, Elina
    Wijma, Kristien
    Wolf, Wieger van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Grijpma, Wietze-Jan
    Sijtsma, Ruben
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr12:30SKF A1 - Flamingo's A1Sportpark De Groene Velden
    5 mei13:30DOS '46 A2 - Flamingo's A1Tussenboerslanden (Nijeveen)
    12 mei14:00AVO A1 - Flamingo's A1Sportcomplex Marsdijk
    26 mei14:15Flamingo's A1 - Drachten/Van der Wiel A1Sportpark De Swadde
    2 jun12:30De Meeuwen A1 - Flamingo's A1Sportpark Putter Eng
  • Poulestanden A1 (A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1AVO A11010005620
    2De Meeuwen A197023814
    3SKF A1106043512
    4Wageningen A1105053610
    5Flamingo's A19414-69
    6Drachten/Van der Wiel A110307-116
    7DOS '46 A29216-215
    8SCO A19009-1270
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    21-04-2018Flamingo's A1 - Wageningen A120 - 18
    14-04-2018SCO A1 - Flamingo's A114 - 21
  • Wedstrijdverslagen

        zaterdag 3 september 2016 Het begin van een nieuw seizoen, een nieuwe uitdaging in de 1e klas. Voor de wedstrijd veel gezonde spanning, dat was ook te merken in de wedstrijd. De wedstrijd begon gelijk op, doelpunten van beide partijen. Goals van Elisabeth, Hendrik en Tjerk zorgden [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum