• Senioren 2 Veld

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    woensdag 20:00-21:30 uur De Swadde
    vrijdag 19:00-20:30 uur De Swadde
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Baas, Thea
    Bosma, André
    Gerlsma, Peter
    Hoekstra, Jan
    Sietzema, Marrit
    Veer, Sydo van der
    Wijma, Mariska
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Slingerland, Janco
    Visser, Jack
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 376104813
    2De Wâlden 476012812
    3Drachten/Van der Wiel 475115111
    4Heerenveen 37304-96
    5Wit-Blauw/Green Organics 27304-96
    6De Parabool 37214-175
    7Flamingo's 27115-83
    8DOS Kampen/Veltman 37007-840
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    14-10-2017De Parabool 3 - Flamingo's 223 - 23
    07-10-2017Flamingo's 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 312 - 16
    30-09-2017Drachten/Van der Wiel 4 - Flamingo's 222 - 17
    23-09-2017Flamingo's 2 - DOS Kampen/Veltman 328 - 17
    16-09-2017Heerenveen 3 - Flamingo's 224 - 16
    12-09-2017Flamingo's 2 - De Wâlden 418 - 19
    09-09-2017Wit-Blauw/Green Organics 2 - Flamingo's 215 - 14
  • Wedstrijdverslagen

    Kijkend naar de ranglijst stonden de studenten van de Parabool 2 puntjes boven Flamingo's.Mocht er vandaag worden gewonnen, dan zou Flamingo's de Groningers op doelsaldo voorbijgaan.De Parabool overdonderde Flamingo's in de eerste helft, maar de geel roden kwamen sterk terug.De voorsprong in de [...]

    Read more

    Wind en regen teisterden de velden van sportcomplex de Swadde.Op een grasveld zou je nog gaan twijfelen aan afgelasten, maar dat kan je op een prachtig mooi kunstgrasveld niet doen, dus stonden er twee ploegen in dit gure weertje tegenover elkaar.Kijkend naar de ranglijst gaat het Mid Fryslan [...]

    Read more

    Vandaag stond het affiche Drachten 4- Flamingo's 2 op het programma.Coach Visser had afgelopen donderdagavond gespioneerd in Tietjerk, dus er was een game plan opgesteld om deze ervaren tegenstander te bedwingen.Vrijdagavond tijdens de training werd hier op getraind, maar helaas konden de puntjes [...]

    Read more

    Vandaag stond de wedstrijd der 0-punters op het programma. Net zoals ons stond Dos onderaan de ranglijst, maar waar Flamingo's twee van zijn drie wedstrijden nipt verloor, waren de verlies partijen van Dos duidelijker.Zaak dus om vandaag de punten thuis te houden.Zonder slag of stoot ging dit [...]

    Read more

    Vandaag het affiche Heerenveen 3-Flamingo's 2.Een wedstrijd die in het verleden vaker is gespeeld en altijd spannend is gebleken.De opstelling was ietwat gewijzigd, maar qua resultaat deed dit Flamingo's niet de das om vandaag. Het was Heerenveen die beter met zijn kansen omging en in de breedte [...]

    Read more

    Op deze doordeweekse dinsdagavond (13-9-2017) stond de wedstrijd Flamingo's 2 - De Wâlden 4 op het programma.Waar Flamingo's afgelopen zaterdag de punten lullig verloor pakte de walden wel een overwinning mee in Heerenveen.Een geroutineerde ploeg, met veel ervaring stond tegen de mix van [...]

    Read more

    Zaterdag 9 september stond de eerste wedstrijd voor Flamingo's 2 op het programma. Na een lange voorbereiding konden we eindelijk de wei in. Nou, wei is misschien niet de juiste benaming, want het werd een zand ingestrooid kunstgrasveld met de oude afmetingen. Ik zeg, gauw weg met die[...]

    Read more

    Vandaag stond de wedstrijd tegen WWC op het programma.De weersomstandigheden waren voor de korfballers extreem gezien de hoge temperaturen en de felle zon.Het temperatuur metertje tikte de 27 graden aan, dus moest er gedoseerd worden gekorfbald.Het felle uitverdedigen wat normaal gesproken door [...]

    Read more

    Na 2 verloren wedstrijden stond er voor Flamingo's 2 de wedstrijd tegen Lintjo 2 op het programma.Zoals bij de meeste reserve teams is het lastig om aan het einde van het seizoen het team compleet te houden.Zo ook bij Lintjo die afhankelijk was van hun junioren die niet op tijd bij de wedstrijd van [...]

    Read more

    Met krakend onweer en een bak water op de kop stond Flamingo's 2 bij de Houtmoune voor zijn vertrek richting het pittoreske Wijckel. We stonden er wat langer dan normaal, want er moest nog iemand grasmaaien....moet ook gebeuren he. :-)De donkere wolken boven de Fryske Walden werden zuidelijker [...]

    Read more

    1 van pagina 2

  • Fotoalbum